Тениски

Защото обичаме тениските!

Конкурси

Конкурс съвместно с "Гръцката Музика" за забавна музикална интерпретация
Конкурс на "Тениски.еу" за креативен дизайн на тениски

Blog.Teniski.Be

Blog.Teniski.Be e официалният блог на Teniski.be и Teniski.eu водещи фирми в дизайна и изработката на щампи за тениски.

Kiss me I am from Pernik

Една снимка от един обичаен следобед на Боби oт онези незабравими ученически години, когато с няколко коктейла убиваше времето докато чакаше влакчето :)

Славата на Перник, се простира и извън страната и може да си поръчате зелената тениска с надпис:

"Kiss me, I am from Pernik"

дори и от Амазон на цена между 10 и 12 долара! :)

3 коментара:

  1. admin каза...
     

    хаха, много яка тениска, сигурен съм, че ще стане голям хит

  2. noherveleger каза...
     

    Juicy Couture Sales http://www.juicycouture-shop.net/
    Juicy couture Tracksuit http://www.juicycouture-shop.net/juicy-couture-tracksuit-c-66.html
    Juicy Couture Sandals http://www.juicycouture-shop.net/juicy-couture-sandals-c-79.html
    Juicy Couture Earrings http://www.juicycouture-shop.net/juicy-couture-earrings-c-77.html
    Juicy Couture Flip Flops http://www.juicycouture-shop.net/juicy-couture-flip-flops-c-80.html
    Juicy Couture Bracelets http://www.juicycouture-shop.net/juicy-couture-bracelets-c-75.html
    Juicy Couture Purse http://www.juicycouture-shop.net/juicy-couture-purse-c-82.html
    Juicy Couture Swimwear http://www.juicycouture-shop.net/juicy-couture-swimwear-c-89.html
    Juicy Couture T-Shirt http://www.juicycouture-shop.net/juicy-couture-tshirt-c-85.html
    Juicy Couture Sunglass http://www.juicycouture-shop.net/juicy-couture-sunglass-c-78.html
    Juicy Couture Necklace http://www.juicycouture-shop.net/juicy-couture-necklace-c-90.html
    Juicy Couture Watch http://www.juicycouture-shop.net/juicy-couture-watch-c-81.html
    Dsquared Men http://www.dsquared-shop.net/
    Dsquared Shoes http://www.dsquared-shop.net/dsquared-shoes-c-86.html
    Dsquared Belt http://www.dsquared-shop.net/dsquared-belt-c-92.html
    Dsquared Cap http://www.dsquared-shop.net/dsquared-cap-c-97.html
    Dsquared Hoodies http://www.dsquared-shop.net/dsquared-hoodies-c-91.html
    Dsquared Jeans http://www.dsquared-shop.net/dsquared-jeans-c-89.html
    Dsquared Shirt http://www.dsquared-shop.net/dsquared-shirt-c-93.html
    Dsquared Polo http://www.dsquared-shop.net/dsquared-short-polo-shirt-c-117.html
    Dsquared T-shirt http://www.dsquared-shop.net/dsquared-short-tshirt-c-115.html
    Dsquared Sport Pants http://www.dsquared-shop.net/dsquared-sport-pants-c-105.html
    Dsquared Swimwear http://www.dsquared-shop.net/dsquared-swimwear-c-101.html
    Dsquared Suit http://www.dsquared-shop.net/dsquared-suit-c-99.html
    Dsquared Shorts http://www.dsquared-shop.net/dsquared-denim-shorts-c-122.html
    Dsquared Trunks http://www.dsquared-shop.net/dsquared-swim-trunks-c-123.html
    Dsquared Jacket http://www.dsquared-shop.net/dsquared-jacket-c-90.html


    Tommy Hilfiger Men http://www.tommyhilfigershop.net/

  3. noherveleger каза...
     

    Juicy Couture Sales juicy couture Tracksuit Juicy Couture Sandals Juicy Couture Earrings Juicy Couture Flip Flops Juicy Couture Bracelets Juicy Couture Purse Juicy Couture Swimwear Juicy Couture T-Shirt Juicy Couture Sunglass
    Juicy Couture Watch Juicy Couture Necklace Dsquared Men Dsquared Shoes Dsquared Belt Dsquared Cap Dsquared Hoodies Dsquared Jeans Dsquared Suit Dsquared Sport Pants Dsquared Shirt Dsquared Polo
    Dsquared T-shirt Dsquared Swimwear Dsquared Shorts Dsquared Trunks Dsquared Jacket Tommy Hilfiger Men

Публикуване на коментар